| Funditsa a întrebat:

HELPlaughing am si eu o problema. Nu stiu ce sa imi doresc de Craciun. Aveti ideei? Plss. dau funda:*

Răspuns Câştigător
| JohannaStone a răspuns:

Mp4; iPhone4; O chitara; Un laptop; BANI;... si multe altele din ce in ce mai scumpesad sau din ce in ce mai ieftinehappy

4 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

A] un telefon
b] un laptop
c]o jucarie
d] bani
e] cd-uri si dvd-uri
f] haine
g] pantofi
h] dulciuri

etc.

| äπđÿ a răspuns:

Vai daca tu nu stii laughing pai noi de unde sa stim? laughing eu. i'am cerut tatalui de mosu asta sa imi ia ori HTC ori PSP tongue

| coolgirl16 a răspuns:

Asa greu e sa te gandesti la ce iti doresti?raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu nu stii noi de unde sa stim? thinking
Ai chiar detoate incat sa nu mai ai cereri pentru "Mosu"? Neaaah, nu prea cred eu!
Gandeste-te bine, bine si vei gasi tu ceva!
Bye bye, o zi faina in continuare!