| Focul2010 a întrebat:

TPU, am o placa de 128 mb, 2 gb rami gddr2, si un processor amd athlon(tm) 64 processor 3200+, 2. 0GHz si as vrea sa stiu daca imi merge GTA V cand va iesi pe pc. Funda

Răspuns Câştigător
| Danişor a răspuns:

Nu iti va merge deloc! Ai o placa de 128 mb total dezechilibrat 2gb rami si un proocesor cat de cat sa spunem nu iti va merge.Astrange si tu machiar 1300 lei si fa-ti un pc din bucatele deoarece daca il ei direct facut se va strica repede.Eu ti-am dat un exemplu de bani nu stiu cat buget ai