| Gabriel_Andrei_1997_oUaB a întrebat:

Am o placa video Asus EAH3450 Series de 256 MB si as vrea sa-i dau un update pentru ca am probleme la unele jocuri cu ea ( mai exact vad cu susul in jos). Cine imi poate spune cum ii pot da update dau funda!

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Pai scrie pe google numele placii urmat de cuvantul update, ar trebui sa iti apara rezultate. Daca nu reusesti asa, scrie pe google Asus driver updates, de acolo selectezi modelul placii tale video si downloandezi untima versiune de driveri.

| Goldenboy97 a răspuns:

Ce windows ai si pe cati biti este?