| Gabriel_Andrei_1997_oUaB a întrebat:

Cine imi poate da ultimul driver la placa mea video.
Am ASUS EAH3450 Series de 256 MB. Cine imi poate da un link de unde pot sa iau ultimul driver de la aceasta placa video dau funda!

3 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Foloseste metoda urmatoare.
Scrii in Google Touslesdrivers, click pe Mes drivers.descarca programul Maconfigsi install. click pe butonul Lancer la Detection, iti va scana PC si iti va afisa driverele lipsa, sau versiuni mai noi la driverele pe care le are PC_ul tau.alege ultima versiune de driver video, download si install.