| ionutzz223 a întrebat:

Am o probema cu skype.Deci il instalez tote bune si frumoase pana ce se termina instalarea se deschide skype, poc! se blocheaza putin si da blue screen nu inteleg de ce! am instalat alt windows tot asa face.Am windows 7 pe 64 biti.
Va rog cine stie ce e de facut luminati-ma!

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Scaneaza intai cu antivirusul, apoi cu malwarebytes-antimalware, apoi cu Antispyware Terminator 2015! Poate ca calculatorul este virusat, verifica toate setarile!

| StochitaCatalin a răspuns:

Incearca sa scoti microfonul si boxele din pc.E posibil sa fie o problema la ele