| Adytzu_Adytzu_1999 a întrebat:

Am o problema : acum cateva zile mi.am luat o unitate cu placa video se 2gb si mia ars monitorul(era din ala vechi cu tub) si acum vreau sa-mi iau altul.Ce monitor pana in 350 lei imi recomandati care sa reziste la placa video de 2gb?

Răspuns Câştigător
| Sharky_Fistis_1993 a răspuns:

La acel pret nu iti pot recomanda decat asta (este bestz buy)

http://www.pcgarage.ro/monitoare-led/asus/vs207de-195-inch-5ms-black/

Placa video nu are nici o influenta asupra monitorului (sa il arda) nu exista asa ceva de cand lucrez calculatoare asa ceva nu am auzit. S-a ars pentru ca... era vechi.

Cumpara moniturul ala si o sa fie ok, ee un monitor chiar ok.
PS: daca il platesti cu Cardul la PC Garage transportul este gratuit. Poti avea incredere in ei ei de acolo mi-am facut to pc am platit cu cardul la ei 7000 RON. Spor

FUNDA?

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat