| maryan12gl a întrebat:

Am o problema cu pc-ul. Cand vreau sa intru intr-un joc fullscreen mi se stinge monitorul si trebuie sal inchid si sa-l aprind dar nu isi revine din prima mereu si de cateva zile ecranul e galbui dar in screen shot se vede normal as vrea sa stiu ce e de vina monitorul sau placa video ca amandoua sunt cam vechi. Si cand ii dau cate una la monitor revine la culoarea normala dar nu pentru mult timp.
FUNDA!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Chiar nu-mi dau seama ce problemă ar putea avea, îi poți duce la un service. Baftă!