| Tibiii94 a întrebat:

am o problema, am pierdut fisierele dintr-o partitie de pe Hard, am cautat programe de recover, marea majoritate imi gasesc ce aveam, doar ca imaginile nu le pot vedea, mi le gaseste, cu denumire cu dimensiuni cu tot doar ca nu pot fi deschise... stiti careva un program cu care le pot vedea sau ce pot face altceva?

Răspuns Câştigător
| StuxnetNuke a răspuns:

Poti sa folosesti iCare Data Recovery un program foarte bun, daca ai continuat sa folosesti partitia si ai mai scris in continuare fisere acolo...slabe sanse de recuperare...