| Tibiii94 a întrebat:

Am intampinat o problema, mi s-au sters toate datele de pe o partitie a hard-ului (Dhappy... am cautat pe google fel de fel de metode sa pot recupera informatiile (in jur de 350 GB) si am dat de un programel numit Quick Recovery NTFS care mi-a cautat in amanunt in aproximativ 6 ore jumatate si mi-a gasit fisierele, dar am o problema si mai mare: ca sa salvez tot ce a gasit programul trebuie sa am licenta la el... stiti cumva ceva programe, metode de a recupera datele? Sau o licenta la acel program?

5 răspunsuri:
| supermdmario a răspuns:

I care data recovery software.is the best.

| robytoby a răspuns:

Foloseste Partition Recovery, eu am recuperat aproape toate datele de pe un HDD de 320GB.

| Tibiii94 explică (pentru robytoby):

Imi poti da un link ceva?

| KaraNirwan a răspuns:

Recomand PC Inspector File Recovery care este gratuit si isi face excelent treaba.