| nicusorstelistu2013 a întrebat:

Am o problema...cam de o luna in coace mi-i se tot stinge laptopul singur, din jumate in jumate de ora sau uneori chiar mai des.Am un laptop DELL inspiron 1525.Nu stiu,este posibil sa fie pus pe stingere automata, sau e de la windows?
Astept raspunsurile voastre...va multumescwinking

2 răspunsuri:
| Claudiu950 a răspuns:

Pai... cred ca e virusat. Incearca sa il scanezi cu antivirusul. Altceva nu stiu. Nu ai dat detalii. Succes!

| Iriina22 a răspuns:

Si eu am patit asa cu calculatorul e virusat. Sper ca te-am ajutat.