| Mosto_Patrick_1998 a întrebat:

Am o problemă. Când dau click de mai mult de 2 ori pe programul de filmat Bandicam nu mai vrea să se deschidă.

6 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

De ce nu incerci un alt program de inregistrat? Iti recomand Dxtory cu codec-ul Lagarith Lossless Video Codec. Inregistreaza foarte bine.

| DumitruMarcel a răspuns:

Click dreapta-> Run as administrator

| Mosto_Patrick_1998 explică (pentru DumitruMarcel):

Nici asta nu merge.Am încercat.

| Mosto_Patrick_1998 explică (pentru JustCosmin):

Merge pe PC Pentium dual core?

| JustCosmin a răspuns (pentru Mosto_Patrick_1998):

Pentium dual-core? Tu inregistrezi in jocuri? Daca da, programul va functiona, daca vrei sa utilizezi programul pentru a filma desktop-ul, nu merge (pentru asa ceva, poti incerca fraps).

| Mosto_Patrick_1998 explică (pentru JustCosmin):

Da pentru jocuri