| pixulsaltaret a întrebat:

am o problema la care spe sa ma puteti ajuta.
De curand ama chizitionat o tableta Vonino ONYX Z din eMAG iar cand am vrut sa testez camera video, am observat o eroare grava zic eu.
Capacitatea ei trebuia sa fie de 2 megapixeli si este de doar de 1 megapixel. Specificatiile atat pe net cat si pe cutie mentioneaza 2 megapixel
Mai are cineva asa ceva? Adica tableta, acest model cu problema aceasta.

1 răspuns:
| Gheorghita_Bugan_1992 a răspuns:

La fel e si la mine... in afara de asta uneori dupa ce o blochez se inchide si trebuie sa o deschid din nou.