| BmwYO a întrebat:

Am o problema care imi da batai de cap rau de tot.Deci:
Am luat Fifa 11, cand am terminat de instalat am intrat am jucat 2 meciuri a mers foarte bine, insa a 2a zi cand am intrat in joc imi merge cu incetinitorul,inainte sa intru am schimbat setarile de la tastatura dar decat atat am facut,dupa am dat la rezolutie mai mica,insa tot asa a mers, DE CE?

5 răspunsuri:
| alex71yonutz a răspuns:

Salut,pai si mie mi-a facut asa, dar l-am dezinstalat si l-am mai instalat odata, si am dat o defragmentare cu TuneUp Utilities 2012, si dupa mi-a mers ca unsa..sau daca tot slab ruleaza reinstaleazati windows-ul..bafta

| BmwYO explică (pentru alex71yonutz):

@sinaalex Stai ca nu`i asa.Imi stersai vechiile setari de la Fifa 11, si imi mearsa foarte bine....se pare ca daca schimb setarile imi merge greu...thinking

| alex71yonutz a răspuns (pentru BmwYO):

Sincer,eu mi-am schimbat de multe ori seterile, si mergea bine, dar cand incepuse sa se misne naspa, atunci era din cauza virusilor.

| BmwYO explică (pentru alex71yonutz):

Nu stiu ce sa zic....ma bucur macar ca merege bine...

| alex71yonutz a răspuns (pentru BmwYO):

Bv.e bine atunci