| Intrebatoarea204 a întrebat:

Am o mica problema cu telefonul meu, atunci cand intru pe YouTube imi apare ca se incarca pagina si o face la infinit, iar pe Magazin Play imi arata totul alb.Pe Google merge,tin sa mentionez ca face asa de cand am sters toata memoria cache din el dar i-am spus aceasta problema si tatalui meu si el spune ca nu asta e problema,inainte de a se intampla asta am mai si descarcat Fallout Shelter,Pewdiepie Tubers Simulator si Looper (Pewdiepie Tubers Simulator l-am dezinstalat). Si ca sa intru mai mult in detalii,am avut si un antivirus care dupa ce mi-am descarcat acele jocuri a aratat ca am un virus, dar l-am dezinstalat deoarece, am vrut sa elimin acel virus cu acel antivirus... happy Si nu a functionat (Srry pentru. roman). HELP PLS! FUNDA :}

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Intri pe YouTube pe browser sau printr-o aplicație dedicată?

| Intrebatoarea204 explică (pentru sierra1):

Prin aplicatia Youtube.

| sierra1 a răspuns (pentru Intrebatoarea204):

Dezinstalaeză și reinstalează aplicația

| Intrebatoarea204 explică (pentru sierra1):

Nu am cum, la mine YouTube este aplicatia telefonului + am mentionat si ca MagazinPlay nu functioneaza si nu am cum.

| sierra1 a răspuns (pentru Intrebatoarea204):

Eu am reușit și mi-am dezinstalat MagazinPlay apoi la un restart mi-a reapărut dar fără setările inițiale. Dacă insiști, reușești

| Intrebatoarea204 explică (pentru sierra1):

Magazin Play nu e o problema, de el nu imi pasa atat de mult. Tu ai instalat Youtube de pe google?

| sierra1 a răspuns (pentru Intrebatoarea204):

Nu am instalat aplicația, văd clipurile în browser (dar nu prea des)

| Intrebatoarea204 explică (pentru sierra1):

Ok,nu mai conteaza. O sa imi iau alt telefon, o sa iti dau funda oricum pentru ca esti singura persoana ce mi-a raspun. :}

| sierra1 a răspuns (pentru Intrebatoarea204):

Ce telefon ai?