| Liwyu a întrebat:

Am o problema cu laptop-ul meu Asus x550c...deci atunci cand intru intr-un joc la circa 10sec ma scoate pe desktop.Nu conteaza ce joc la toate face asa.Va rog orice parere..ma dispera chestia asta.

Răspuns Câştigător
| XBlackShadowX a răspuns:

Deci. tin sa mentionez intai ca si eu am acelasi tip de laptop, si exista o singura problema.El merge doar pe windows 8 si versiunile upgradate ale windowsului 8 deoarece placa video, care este foarte importanta la acest laptop, procesorul si multe alte setari pentru laptopul acesta merg doar pe windows 8 si cu setarile din fabrica care sunt foarte proste nu merge nimic.Deci sfatul meu este sa instalezi windows 8. Mie acum imi merge totul. Daca nu te-am ajutat pe tine, macar am ajutat pe altcineva care se uita aici.Bafta.Funda?

1 răspuns:
| genTlemeNNN a răspuns:

Incearca sa reinstalezi Windows-ul, sau du-l (laptop-ul) la un specialist sa iti stearga tot de pe el in afara de continuturile ce apartin windows-ului.