| Anonim1234564321 a întrebat:

Am o problema cu laptopul: stăteam pe el și deodată mi s-a închis am constatat că este pe sleep si acum când apăs orice tasta se pornește ventilatorul 3 secunde și se opreste. Știe cineva ce ar putea avea sau cum sa rezolv. Este vorba despre un Acer cu AMD rayzen 5 și placa video AMD Radeon Vega 8. (Nu știu dacă am pus la categoria potrivită)

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai si nu poti sa il mai aprinzi?
Daca il opresti fortat, tii apasat butonul de pornire mai mult de 5 secunde, si apoi incerci sa il pornesti din nou, ce se intampla?

1 răspuns:
| Anonim1234564321 explică (pentru DoarBogdan):

Nimic am încercat asta i-am resetat și bateria am mutat și memoria in alt slot și tot nimic.