| R0maniaa a întrebat:

am o problema cu Movie Makerul. [ windows xp ], dupa ce editez filmuletul fac alea alea, cand dau Save Movie FIle imi iese din movie maker, de ce? cum pot rezolva? raspundeti va rog, si scuze daca am gresit categoria

5 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Faci asa.
Cand dai sa salvezi da la optiunea Save Movie File si tot dai next pana la Movie Setting. Acolo este bifata Best quality.Tu bifeaza Other setings si alege DV -avi NTSC.

| DaftPunk a răspuns:

O sa urmaresc intrebarea.si mie imi face la fel...

| romanianboy a răspuns:

Vezi prinde-l si tu de mana cand mai vrea sa iese

| CristianMD a răspuns:

@R0maniaa
Ia-ti Windows movie maker update v 3.0 for XP

| R0maniaa explică:

@Robert la mine cand dau Save Movie File, imi si iese afara nu mai apare nimic