| Cenusa123 a întrebat:

am o problema cu orele online, am cumparat niste casti Hyper X pentru ore ca sa le pot face de pe laptop.Noi facem pe o aplicatie Microsoft Teams, cand intru pe apel nu merge microfonul, dar cand intru pe discord sau orice alta aplicatie de chat merge microfonul.Tin sa precizez ca sunt conectate cu ajutorul unui adaptor.E problema de la aplicatie sau de la mine?

1 răspuns:
| Sorin26Srs a răspuns:

De la aplicatie, trebuie sa apesi pe castile alea in dreapta jos