| DJSpook1 a întrebat:

am o problema cu PC-ul, imi reinstalez windwos-ul, iar dupa 3-4 zile merge greu, de ce? Nu descarc jocuri, nu descarc nimica in afara de Chrome, winrar si chestii primare, dar dupa 3-4 merge greu, de ce? Dau funda pentru raspunsul care ma ajuta!

7 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Windows 7?
Treci pe w10..asa pateam si eu cu w7!

| Pool77 a răspuns:

Esti sigur ca instalezi driverele?

| KillaNoFilla a răspuns:

Scrie pe youtube: how to speed up windows si fa exact ce face ala.
Instaleaza-ti advance system care(keya o gasesti pe youtube)

| Ssssmokin a răspuns:

Si eu am avut problema asta in trecut. Instaleaza toate driverele si fa update la windows, daca ai 7 sau 8. Lasa-l sa isi faca updateurile

| Pietricel a răspuns:

Nu ai instalate driverele.

| Rosu_Cristian_2000 a răspuns:

Nu ai toate drivele instalate daca nu versiunea windows pe care ai instalata e mai slaba decat pc asa ca instaleaza pe cati biti ai tu

| TutorialsGaming1000 a răspuns:

Ai instalat Driverele? Recomand Drive Booster 3.1 pentru acest lucru. Ai instalat ultimele update-uri ale Windows-ului? Ai activat Windows-ul?