| Neymar1999 a întrebat:

Am o problema cu pc-ul nu stiu ce are se blocheaza toate descarcarile la 99% nu mere sa descarc nimic opera o instalez si apare intruna aia cu aproved Help si nu mai stiu ce. Acum folosesc Internet Explorer ca nu merge sa instalez nici un browser la Internet Explorer apare sus acolo unde este fereastra cu situld eschiza imi apare o de aia si scrie: "To help protect your security, Internet Explorer has restricted this site from showing certain content.Click here for options..." flash player-ul nu merge instalat se blocheaza la 99% tot ce descarc se blocheaza la 99% messenger la fel am incercat sa il descarc de la alt cineva sa vad daca merge instalat si se blocheaza instalarea la 99% ori se blocheaza descarcarile la 99% ori cand le instalez se blocheaza la 99%! Daca stiti ce sa ii fac va rog sa spuneti DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| DiamondEyes a răspuns:

Poti da un System Recovery si toate setarile vor reveni ca inainte/ ca in ziua ce alegi :

Start->all programs->Accessories-> System tools-> system recovery.
Si bine acolo iti setezi ce anume vrei sa se restabileasca : doar partitia C sau tot "PC-ul".

| DiamondEyes a răspuns:

A, daca nu, instaleaza-ti programul Tune up Utilities si scaneaza-ti PC-ul.

| Neymar1999 explică (pentru DiamondEyes):

Mda ce antivirus sa sterg daca nu emrge sa descarc nimic.In legatura cu System Recovery de ce sa dau daca nu am ce sa resetez abia am instalat windows-ul. VladGH mersi de link dar nu stius a fac ce zice acolo pe link-ul alasadsadsad nu rpea inteleg Ms de raspunsuri oricum!

| kingD0G a răspuns:

Sterge antivirusul tui mama ma-siwinking