| MariusDk23 a întrebat:

am o problema cu skype-ul pe telefon. Daca vorbesc cu cineva pe skype e totul perfect dar cand bag castilein telefon el nu ma mai aude. Stiti de ce?

Răspuns Câştigător
| ElectroAngel a răspuns:

Nu are nici o treaba daca nu merge microfonu la casti ca are telefonul si el microfon. De dimineata a fost update la skype si nu se mai aud castile le-am trimis ticket celor de la skype si am primit raspuns "I received many tickets on this problem and try to solve it as doctor. Thank you for tichetu sent."
In traducere inseamna " Am primit multe tichete pe baza acestei probleme, si incercam sa o rezolvam cat e curant. Va multumim pentru tichetu trimis."

3 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Oamenii sunt ignoranti, toate telefoanele cu android vin preinstalate cu Hangouts care a fost votata cea mai buna aplicatie VoIP din Play Store si toti utilizatorii cu cont google o pot folosi, dar voi mai bine va downloada-ti Skype si alte aplicatii...chiar imi pare rau ca e asa, nici nu stiti cate va poate oferi android-ul

| lovemeoana a răspuns:

Poate s-a stricat microfonul de la casti.

| Dvmasster1 a răspuns:

Poate ca Skype recunoaste castile ca pe un microfon.