| AdytzaSweet16 a întrebat:

Am o problema cu telefonul, am un LG Gs290 Cookie Fresh, nu mai merge touchscreen-ul. Nu mai stie comenzile adica eu apas 5 si el citeste cum ca am apasat 2. Ce pot face sa il fac in afara sa-l duc la reparat

7 răspunsuri:
| Puffulets a răspuns:

Pai nu prea ai ce sa-i faci. Asa am patit si eu. am avut acelasi telefon si tot asa facea. Eu l-am dus la reparatbig grin. Nu cred ca ii poti face altcevahappy

| AdytzaSweet16 explică (pentru Puffulets):

Eu i-am mai dat pumni palme si cateodata merge cateodata nu Deci mi-e sa nu fie altceva

| Puffulets a răspuns (pentru AdytzaSweet16):

Te asigur eu ca nu e altceva si eu ii mai scoteam bateria o mai bagam la loclaughing. mergea 2-3 min si dupa tot asa facea. Eu zic sa il duci la reparat mai bine. nu-l mai chinui cu pumni si cu palme ca nu rezolvi nimic:d

| AdytzaSweet16 explică (pentru Puffulets):

Am incercat si cu bateria acum si tot degeaba eu vreau doar sa imi bag pinu si gata atat sa pot sa vorbesc atat imi trebuie happy

| Puffulets a răspuns (pentru AdytzaSweet16):

Pai chiar daca bagi pinul de exemplu cand vrei sa apelezi pe cineva. nu-ti intra in contacte iti intra mesaje sau la meniu.Sau daca vrei sa scrii mesaje tot la fel face. ti se inverseaza tastelelaughing

| AdytzaSweet16 explică (pentru Puffulets):

Eu apas pe ala verde de pe care raspund si sun happy

| Puffulets a răspuns (pentru AdytzaSweet16):

Da dar. daca trebuie sa cauti o persoana in agenda ce faci?laughing.Ma refer atunci cand nu o ai la istoricbig grin [acolo unde zici tu ca apesi pe verdewinking]