| Nairda777 a întrebat:

am o problema cu telefonul.Tin sa mentionez ca e un Allview pe android.Problema e ca se inchide de unul singur de la o vreme si cand apas pe butonul pentru deschidere, se deschide dupa secunde bune.Banuiesc ca problema e de la baterie dar este pusa bine incat sa faca contact. Tin sa mentionez ca nu l-am scapat, scapat in apa sau alte lucruri

3 răspunsuri:
| Crisstinayy12 a răspuns:

Buna! Așa s-a întâmplat și la mine cu tableta Samsung. Era descărcată și făcea așa, dar am dus-o la reparat și nu a facut-o... Apoi am cumpărat alt încărcător sau alta priza in care sa îmi conectez tableta și nu a mai făcut așa. S-a întâmplat și cu tableta mea cea noua doar că nu așa. Țineam pe butonul de power cu degetelehee hee. Dar las-o sa fie 100%. Dacă nu funcționează scoate bateria din el.

| AdrianCov a răspuns:

Allview sunt destul de pacatoase, ar fi indicat sa il duci intr-un service sa vezi de ce se inchide. Problema cu deschisu-l nu are legatura cu bateria, daca ar fi la ea probleme, nu s-ar mai deschide.
Eu zic ca e o eroare de soft.

| Gb_Matei_1997 a răspuns:

Problema asta am avut o si eu la un telefon Samsung. la mine a fost de buna bateria. Dar până nu l-am dus la reparat sincer. Nu am stiut ce are.