| EddieEne a întrebat:

Am o problema cu un mouse de gaming(wireless): "Mouse gaming Natec Genesis V55 Wireless" si nu stiu cum sa il instalez! Am bagat "stick-ul", mi s-a incarcat ceva si mi-a spus "The device is ready to use!" si nu mergea! Am intrat si pe la setari mouse. NIMIC! Am cautat pe youtube/google. NIMIC! Ce pot face? Dati-mi va rog niste instructiuni clare! DAU FUNDA CELUI MAI BUN RASPUNS! Raspundeti cat mai repede, va rog! Multumesc mult! Pace!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Chiar asa! L-ai pornit? Are un buton pe acolo.

| K0sti a răspuns:

Pai l-ai pornit?

| EddieEne explică:

Cred. Adica am cautat peste tot. si pe spate si nimic. DAR am vazut pe net cum un tip imipingea cu un betisor o chestie de pe spate. Aveti vreo idee? Ca sa va dati seama uitati-va la niste poze cu el. Multumesc!