| kellymcgarry a întrebat:

Am o problema cu un mp3 player.E unul no-name, nu scrie niciun brand pe el pe care l-am cumparat sh cu 50 lei de la un coleg.In prima saptamana de cand il am a mers perfect. E un mp3 mic, portabil. Azi dimineata l-am pus la incarcat.Cand l-am deconectat de la cablul usb si am vrut sa-l deschid nu se deschidea de pe butonul "play" cum o facea de obicei, cand il apasam pe intrerupator "on" se deschidea doar pentru o secunda. In noaptea trecuta imi aduc aminte ca adormisem ascultand muzica, si l-am uitat sub patura cu mine unde era cald si probabil a facut condens cand.Plus ca dupa ce vazusem ca nu vrea sa mearga l-am lovit usor cu palma si au aparut niste stropi de apa pe partea interioara a ecranului, ceea ce ma face sa cred ca a facut condens si i s-a stricat ceva prin interior.Credeti ca daca l-as tine laga o sursa de caldura mica pentru cateva ore ar functiona din nou, sau mai pot macar sa-l repar cumva? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Il poti repara cu altul nou ca asta probabil te-ai rasucit pe el si a cedat