| Raduuu95 a întrebat:

Am o problema cu web-ul de la laptop. Cand incerc sa il folosesc, are sute de intreruperi (este vorba despre oprirea si repornirea lui, nu intreruperea imaginii), si este destul de enervant. (folosesc Skype). Uneori nu imi "citeste" web-ul, spune ca este inexistent. Driverul este instalat corect, laptopul este Asus K53SV, folosesc Windows 7, 64 bit.

1 răspuns:
| MAGIEINVERSA a răspuns:

Posibil sa fie o problema a procesorului daca este prea slab sau o problema de conexiune ce poate fi rezolvata printr-un restart. Daca te-am ajutat te rog sa imi dai funda.