| Carasin a întrebat:

Am o problema cu YouTube cand apare un coment ceva de genul:
2:36 apes pe el si in loc sa ma dea la secundele 36 ma da pe la 26, cum rezolv?

1 răspuns:
| george3049 a răspuns:

Salut, e formatat prost link-ul, cel mai probabil trebuie sa fie "02:36".
o alternativa ar fi sa retii exact minutul mentionat in comentariu si cu o precizie care iti e caracteristica sa muti manual cursorul pana la acel indicativ temporal si apoi sa apesi pe click stanga.
spor la navigare, internautulewinking