| hUnTERRRRRR a întrebat:

Am o problema cu Youtube ul cand ma uit la un live ceva mi se blocheaza video-ul stiti de ce?

6 răspunsuri:
| Rommeo a răspuns:

Sustin ce au spus colegii mai sus, dar mai poti incerca si sa stergi cache-ul si istoricul browserului, daca folosesti Chrome o poti face rapid apasand tastele Ctrl/shift si Dell.

| AdreAdre a răspuns:

1.internet slab
2. procesor slab
3. Placa video slaba

Una din astea.

| EliChan a răspuns:

Net slab, placa video slaba, probleme ale windows-ului, virusi.
O fi vreun motiv.

| nushcenumeoriginal a răspuns:

Da,dai la calitate si seteaza mai mic (ex 360-480p)

| V8PowerNr1 a răspuns:

Sal asa aveam si eu la mine era si la filme la tot dar am schimbat pc si nu am o treaba acum!

| Niculae_David_1999 a răspuns:

Nu striu de ce
laughing)))