| Man_Rapp_1997 a întrebat:

Am o problema,de cate ori incerc sa descarc ceva,mi se blocheaza chiar cand este la sfarsit, adica imi arata ca este 100% din 100%,nu inteleg de ce,presupun ca e ceva de la Windows,am auzit ca poate e devina ceva Windows Downloader
Habar nu am! Sper ca ma puteti ajuta, funda!
http://prntscr.com/44ckii aici este un link cu o poza cu problema.

Răspuns Câştigător
| LoveIsLove4Ever a răspuns:

Este un virus si sunt 80% sigur ca folosesti last XP sau windows vista, daca ai windows piratat reinstaleaza-l dar nu pe acelasi, o alta versiune, daca ai windows original ( desi nu prea cred ) reinstaleaza-l, virusii astia se iau in special de pe siteurile porno

| Man_Rapp_1997 explică (pentru LoveIsLove4Ever):

Mersi mult!
Intr-adevar am un windows xp SP2 destul de vechi, daca poti imi poti da un link cu un windows bun, preferabil SP3 daca poti
Mersi mult!

| LoveIsLove4Ever a răspuns (pentru Man_Rapp_1997):

Desigur, da-mi add la gamers_republic23@yahoo.ro si iti dau t o r r e n t direct