| NMTeCxTelRyS a întrebat:

Am o problema de pe un alt PC. Deci cand intru in jocuri mi se face ecranul negru si imi apare : NOT OPTIMUM MODE... RECOMANDED MODE 1200 x 1000 nu stiu cat... Cam care ar fi problema? Am dat reinstall la windows si tot imi apare.Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| IonutGaby a răspuns:

Seteaza rezolutia jocului corespunzatoare cu cea a monitorului tau, iti instalezi driverele apoi iei driver booster ca sa le upgradezi la versiuni mai noi.Succes!

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Degeba ai resoftat sistemul dacă nu ai instalat driverii corespunzători de imagine si nu ai setat rezoluția monitorului la cea care este a monitorului tău.Succes