| MarioDePeTPU a întrebat:

Am o problema.Folosesc Windows 8.1, am descarcat odata ceva pentru SAMP si de atunci imi deschide mereu ferestre de Internet Explorer cu pagini random.Am avut 3 virusi si i-am sters cu Avans Anti Virus.Acum nu mai gasesc nici un virus dar tot imi deschide ferestre random.
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| andrefrancais a răspuns:

Foloeste system restore din control panel si revino inainte de descarcare

5 răspunsuri:
| Smecher_Nuti_1999 a răspuns:

Instaleaza iarasi windosul din cauza ca tu cand ai descarcat sampu precis ai dat ok pe undeva si o descarcat ceva virusi.iar acel antivirus uimitor de care tot spuneti(in general orice antivirus) e plin de virusi mai bine il lasi fara.instaleaza wind si e totu bine

| MarioDePeTPU explică (pentru andrefrancais):

Nu exista "System Restore" exists doar "System"

| MarioDePeTPU explică:

Am uitat sa precizez ca mi-a aparut in Control Panel "Fast Data"

| Darius_Daris_1998 a răspuns:

Avastul nu e bun mai bine îți cumeri bitdefender e 60 de lei de pe pcgarage și îți curată ăla tot pcu

| MarioDePeTPU explică (pentru andrefrancais):

Pana la urma am gasit.M-am descurcat, iti multumesc foarte mult!
PC-UL a fost resetat la data de 09.03. 2018
Mersii!