| Busteaga_Silviu_2002 a întrebat:

Laptopul meu in orice moment odata la 2 minute se deschide google chrome l-am sters acum si mi se deschide explorer nu stiu ce sa fac pentru ca ma joc League Of Legends, imi face lag pentru ca am un laptop mai slabut dar tot imi merge cu 100 fps deci mi se deschide mereu nu are nicio treaba cu startup nimic nu mi se deschide odata cu windows-ul pur si simplu cand are el chef, va rog foarte mult sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| D3lUxE a răspuns:

Iti recomand un antivirus (spre exemplu HitmanPro).

| Busteaga_Silviu_2002 explică (pentru D3lUxE):

Antivirusul m-a scapat de problema deci la tine ajunge funda!

6 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Asa cum a zis si cineva mai sus, instaleaza un antivirus. Nu e normal sa ti se deschida programele singure din doua in doua minute.

| DryIce a răspuns:

Iti dau un sfat, blocheaza fps la 60 ca e mai bine, crede-ma, nu simti diferenta de la 60 fata de 300. Si mie imi duce la 450 fps si tin la 60 si la fel se vede. Tu ai un virus care iti face probleme, reinstal windows si gata.

| Busteaga_Silviu_2002 explică (pentru DryIce):

DryIce imi poti da un video cum reinstalez windows 7 fara cd, usb etc doar din calculator?

| DryIce a răspuns (pentru Busteaga_Silviu_2002):

Nu poti fara cd botabil. Trebuie formaturi sa scapi de virus. Sa faci format trebui intrat in meniul boot, si aia cu cd ce contine fisieul boot.

| Pietricel a răspuns:

Blocheaza FPS-urile la 50/60.