| bboy98 a întrebat:

Am windows 7 si folosesc Internet Explorer. Cand intram inainte pe Internet imi aparea Google search, iar acum cand intru imi apare Babylon Search si imi mai deschide inca 2 ferestre cu Yahoo. Va rog spuneti-mi si mie cu sa fac sa-mi fac sa nu mai apara asa si sa-mi apara google. F U N D A!

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Probabil ai instalat un program si nu ai debifat suplimentele pentr browser! Intri in internet explorer, tools si ineternet option.Aici home page unde treci google sau ce pagina vrei tu.Tot la tools ai optiune manage add-ons de unde poti sa dezinstalezi toate tolbarul babylon si toate suplimentele de care n-ai nevoie! Ps pe viitor cand instalezi un soft, ai grija se debifezi suplimentele pentru browser.

| SuicideSilence a răspuns:

Control panel -> internet options -> "home page": http://www.google.ro -> apply-> ok

| ThaPower a răspuns:

Intra pe Start - Control Panel - Programs and Features - Babylon search si Yahoo toolbar