| victor2302 a întrebat:

Am o problema.Ieri am instalat Windows 7 Ultimate, si am descoperit ca nu merge nici un joc pe el.Am consultat toate siteurile dar nu am gasit nici o rezolvare. Vreau sa adaug ca am Java, DirectX si altele.As dori ca cineva sa ma ajute prin programul Team Viewer 8.

P.S: Nu merg jocurile ca Minecraft,Need For Speed Most Wanted,MicroVolts,Team Fortress 2, League of Legends.

2 răspunsuri:
| DanuTzCarbon a răspuns:

Ti-ai instalat driverele de la palca video? Incearca sa instalezi NET Framework 3.5 sau 4

| AfroBelgianu a răspuns:

Salut, Victor

Mai exact ce nu-ti merge la ele? Deschide-le in modul Administrator.