| LordStephano06 a întrebat:

Am o problema, in PC am 3 partiti Local Disk C, D si E. Din nu stiu ce motiv ultima partitie, Local Disk E se numeste Deadpool. Nu o pot redenumi, ce pot face? Funda pentru un raspuns bun! Multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Dupa denumire poate fi un joc.Stii ca ai instalat vreun joc DeadPool in Pc? Ce fel de partitie este E? Poate este o partitie virtuala in care ai montat vreun joc. Este o partitie de stocare? Daca da o poti formata astfel incat sa se stearga tot din ea.