| RaZvY01 a întrebat:

am o problema la conectarea telefon-modem, sunt conectat la el, stau 1 minut pe telefon conectat la router si dupa ma trezesc ca nu mai pot accesa internetul, iar acolo la wifi zice, in afara ariei de acoperire, de ce? Setarile sunt de vina sau? Si la alte telefoane la fel face sta 2 minute si dupa dispare liniutele alea de sus de la wifi si nu mai merg.Dau funda pentru cine stie.

1 răspuns:
| CostaiMafia2016 a răspuns:

E problema router-ului.Am avut si eu si colegii mei aceeasi problema, dar am schimbat routerele si a mers.Eu cred ca asta e singura solutie, caci daca si la altii s-a intamplat, asta este numai de la router.Astept funda.