| myhay9898 a întrebat:

am o problema la Google Chrome!
Nu imi merge sa il instalez...
Ii descarc instalarea si imi apare "Program deinstalare Google Chrome" apoi iese si nu mi se instaleaza!

Va rog daca ma puteti ajuta! !

2 răspunsuri:
| djhateme a răspuns:

Control Panel-Add/Remove Programs-Uninstall Google Chrome, dupa care il reinstalezi fara nici o problema, adica nu ar trebuie sa ai probleme. daca ai, inseamna ca e de Firewall, si acolo sunt mai multe..Bafta!

| ViperXd a răspuns:

Https://support.google.com/chrome/answer/95346?hl=ro intri aici si descarci si dupa instalezi, trebuie sa iti mearga