| lolly2 a întrebat:

Am o problema,nu pot vedea videoclipuri pe internet explorer, mai folosesc si opera si google chrome si pe ele merg.Cant incerc sa deschid un video imi scrie sa descarc un anumit program,il descarc, il instalez dar tot nu pornesc videourile.Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| wj a răspuns:

Downloadeaza program respective (Adobe Flash Player) cu Internet Explorer fara sa ai alte browsere deschise. Daca ai Windows 7, cand deschizi installer-ul, click dreapta pe el si Run as Administrator. Ar trebui sa mearga.