| Iulian223 a întrebat:

Salut, TPU! Am o problemă la Instagram. Când vreau să adaug o melodie la story (una pe care am mai adăugat-o în trecut) aplicația nu o găsește și mă lasă să aleg doar dintr-o anumită listă de melodii. Am încercat să-mi schimb contul de la unul personal la unul profesional și tot la fel, aplicația are update-urile la zi, la fel și telefonul. Mi-am întrebat mai mulți prieteni și au răspuns cu acelasi lucru. Există vreo soluție sau știți cumva ce s-a întâmplat? Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Multa lume posteaza ceva cu melodii in fundal dar peste un timp audio-ul nu mai merge fiindca acele melodii sau cantece nu mai sunt disponibile.Platforma pierde dreptul de a le utiliza.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Aceasta problema o are toată lumea.
Din ce am înțeles este vorba despre ceva licenta pe care și au pierdut-o.
Și persoane care spuneau ca o sa își revină luna asta, dar cam greu din câte văd.