| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

Salut TPU, am o problema la Instagram, nu ma pot conecta si nici parola nu o pot schimba. Ce sa fac? Ajutati-ma, parola nu ma lasa sa o confirm prin email.

1 răspuns:
| ForbbidenLife a răspuns:

Asigură-te că ai acces la adresa de email asociată contului tău de Instagram. Dacă nu poți accesa adresa de email, va trebui să o recuperezi mai întâi.

Încearcă să te conectezi folosind numele de utilizator sau adresa de email și parola ta. Dacă nu ți-ai mai amintit parola, poți încerca să o resetezi prin intermediul opțiunii "Am uitat parola" disponibilă în ecranul de autentificare.

Dacă nici după ce ai resetat parola nu poți accesa contul tău de Instagram, poți încerca să contactezi echipa de asistență a Instagram prin intermediul formularului de suport disponibil aici: https://help.instagram.com/contact/606967319425089. Va trebui să furnizezi câteva informații despre contul tău, cum ar fi numele de utilizator, adresa de email asociată contului și orice alte detalii relevante, pentru a obține ajutorul de care ai nevoie.