| TheRunner a întrebat:

Am o problema la internet.
Deci, am un router de la DIGI [ZTE ZXHN H218N].
Acum cateva zile mergea perfect, pana i-am dat factory reset.
I-am facut toate configurarile care trebuiau.
Introducerea pe scurt: Nu se aprinde led-ul de la Internet, dar nici nu merge.

Am intrat in Network and SHaring center - Change adapter settings >- Local area connection. La IPv4 Connectivity scrie: No internet access
La IPv6 Connectivity scrie: No network access.
Ce pot sa fac? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| TonyBarbu a răspuns:

Salut. Trebuie sa completezi campuride de USER si PAROLA din contract. Pentru a te verifica cu setarile, click aici: https://digicare.rcs-rds.ro/......lizare.pdf

Daca nici asta nu merge, suna la 031.400. 4401 daca esti din Bucuresti sau la 03xx.400.401 daca esti din alta localitate (xx = prefixul judetului in care locuiesti)

1 răspuns:
| Adrian_Vasile_1998_TBzt a răspuns:

Ai gresit ceva la configurari