| TheRunner a întrebat:

Am o problema cu Router-ul...
(ZTE ZXHN H218N - http://i.imgur.com/PbIeBR5.jpg )
Deci, am facut toate configurarile, tot ce trebuie, cred :/. Cablurile sunt bagate cum trebuie.
Problema: Nu merge internetul. De dimineata se misca super greu internetul si eu ca un destept m-am gandit sa ii dau Factory Reset. Am luat totul de la capat. Dar dupa, nu s-a mai aprins led-ul de la Internet. Nu e ars sau ceva, pur si simplu nu merge deloc. Cand ma duc in Network and Sharing Center >- Change Adapter settings >- Local Area Conection, la IPv4 si IPv6 connectivity apare "No internet acces".
Va rog, ajutati-ma. Multumesc anticipat
Dau funda
Nu stiu daca am pus intrebarea in categoria potrivita, dar na

Răspuns Câştigător
| Ciprian996 a răspuns:

Salut. s-ar putea sa trebuiasca sa faci setarile din nou, daca ai manualul de utilizare de la router te poate ajuta si in caz ca iti cere user name si password atunci cand creezi un "net user" nou, s-ar putea sa ai toate datele pe contractul de internet.bafta