| RoberttAnddrei a întrebat:

am o problema la windows 7, mi-am formatat laptopul cu windows 7, acelasi pe care il aveam dar nu imi mai merg driverele, niciunul, imi da o eroare gen realteck driver failure, dupa care se opreste. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Iwao a răspuns:

Clic start/in caseta search..., scrie dxdiag/enter/la system vezi modelul laptopului tau.Cauti pe google drivers for....model laptop/le descarci si le instalezi.Sau le actualizezi pe cele existente cu Driver Booster.
http://www.iobit.com/driver-booster-pro.php

2 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Dezinstaleaza driverele realteck in pc si reinstaleaza-le.
http://www.realtek.com.tw/......sView.aspx

| MskDesign a răspuns:

Instaleaza Driver Genius Professional. Dupa instalare dai scan si iti va arata toate driverele lipsa sau cele care sunt prea vechi. Dupa aceasta scanare dai Download All si dupa aceasta le instalezi pe rand fara sa dai restart. Dupa ce ai instalat ultimul driver poti restarta computerul.Programul este foarte bun si testat de mine, cred ca de vreo 400 de ori.Pentru alte detalii contacteaza-ma printr-un mesaj privat.Succes!