| lordfire1998 a întrebat:

Am o problema mare cu Adobe flash player.
Il descarc versiunea corecta pentru mozila,si cind dau sa il instalez zice retrevieng instaler, si dupa dispare linia aia care ar trebui sa se incarce, ce sa fac?
Va rog ajutati-ma am incercat cu alte versiuni da nu merg vidioclipurile de pe youtube si altele.Care ma ajuta funda!

Răspuns Câştigător
| EmanuelEmy7 a răspuns:

Reinstaleaza Mozilia Firefox si Adobe, iar daca problema persista, mergi pe Google Chorme, sau Safari.
Bafta, si vezi sa nu instalezi varianta cu debbuging mode!winking