| foreverANDaDAY a întrebat:

Hey TPU,
Am putina nevoie de ajutor, poate a avut si alticineva aceeasi problema.
Mi-am instalat Mozilla Firefox si nu pot folosi Youtube. ul. NU asta e problema. Acolo scria ca pentru a merge trebuie sa imi descarc Adobe flash player. Si chestia e ca nu merge zice ca nu pot instala pe Mozilla. Am incercat mai multe versiuni si nici una nu merge. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| mihai_1207 a răspuns:

Adobe flash player nu se instaleaza pe mozilla, se instaleaza pur si simplu in calculator. Intra pe situl de la Adobe si ia de acolo ultima versiune si pur si simplu instalezi si abia pe urma deschizi firefox-ul

2 răspunsuri:
| moldovianu a răspuns:

Http://get.adobe.com/flashplayer/
urmeaza pasii care tii cere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mihai are dreptate, doar că Adobe Flash Player nu se instalează pe Mozilla Firefox, ci PENTRU Mozilla Firefox. Sunt versiuni diferite pentru anumite browsere. Pentru Firefox e un plug-in, iar pentru IE, de exemplu, e un control ActiveX. În esență, pare același lucru, dar e altă 'rețetă".