| Don714 a întrebat:

am o problema mi-am instalat windowsul vista home basic imi mergea totul bine si sonorul dar am sters din greseala un fisier din windows si dupa ce am instalat din nou windows-ul nu imi mergea sonorul ce pot sa fac daca ma puteti ajuta everset ultimate editatio spune ca numele placi de baza este FUJITSU SIEMENS D1644 iar numele placi audio este Analog Devices AD1888/AD1980 @ Intel 82801EB ICH5 - AC'97 Audio Controller [A-2/A-3] PCI ce pot sa fac am gasit driverul audio cu nuemle lpaci audio dar imi da aceasta eroare This Operating System is not supported by this software si data trecute pe acelasi windous mi-a mers si nu are nimic placa audio mam uiat am intrebar pe cineva care se pricepe la calculatoare si placa nu are nicmi raspunsul corect primeste. FUNDA

1 răspuns:
| Sheldon a răspuns:

Poate cu o versiune mai veche a programului de sunet ar merge

Sau poti instala doar driver-ul nu si aplicatia in sine