| PrOEvolution a întrebat:

Am o problema. Mi-au disparut programele instalate din control panel iar din 51 mai am 3.Am incercat sa vad daca mai merg si au mers.Am dat la CCleaner la Unistal si imi apar acolo.Am Windows 7 Ultimate.Deci la Unistal la CCleaner imi apar programele iar la control panel nu.Need Help. Dau funda!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Fa o restaurare sistem! Porneste System Restore, te duci in Start->run->System Restore si urmeaza pasii de acolo.
Bafta!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

@ToXIC Intra in My computer-> disc local:C->Program Files ->aici spune-mi cate programe ai! Daca ai tot 3 nu ramane decat sa le instalezi din nou pe rand! (pentru altele lasa un mesaj privat)
Bafta!

| PrOEvolution explică:

NeluL am facut un System Restore si degeaba

| PrOEvolution explică:

NeluL imi arata in control panel ca am 3 programe iar in program files le am pe toate.Ele functioneaza doar ca nu imi mai apar in control panel.In loc de 51 ( cate am in program files ) imi arata in control panel decat 3. Uite idul meu de messenger daca vrei sa il iei sa iti spun mai in detaliu genius_hd1.Scapa-ma de problema asta te rog eu ca am vazut ca te pricepi.