| EkToR a întrebat:

Am o problema pe care am depistato acum ceva zile de cand am bagat din nou win7 nu imi mai ia placa video care e amd(dedicata) si imi baga integrata de la Intel(procesor).
Am descarcat driverele de la amd special pentru placa si le-am instalat si tot nu merge este o setare ceva prin care setez placa?

5 răspunsuri:
| arhidulcele a răspuns:

Ai cumva Lenovo G50?

| EkToR explică (pentru arhidulcele):

Da cunosti problema?

| EkToR explică (pentru arhidulcele):

Daca cunosti rezolvarea plzhappy

| arhidulcele a răspuns (pentru EkToR):

Ti-am raspuns la postare deoarece am si eu un Lenovo g50 si incerc sa remediez problema, cred ca pe cd-ul cu driverele nu este driver-ul corect. happy

| EkToR explică (pentru arhidulcele):

Eu am luat si dupa site...