| ady_7728 a întrebat:

Salut acum cateva zile am cumparat un pc....are 2Gb ram, Procesor Intel celeron 3. 06GHZ, Placa video Geforce 9500GT si ruleaza jocurile low FPS ce trebuie sa fac ca sa mearga mai bine P.S am bagat win7 cumparat din magazin si tot asa merge

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Sa-i schmbi placa video, procesorul, si inca 2gb de ram!

| ady_7728 explică (pentru Jipa95):

Procesorul meu de ceva timp lucreaza la 50-100% de cand am avut probleme cu coolerul... placa video nu este deloc buna?

| Jipa95 a răspuns (pentru ady_7728):

De fapt nici componenta din pc-ul acela nu este buna! Nu este de jocuri ci mai degraba un pc pentru navigare pe net, filme, in general activitati multimedia! Si cam atat.

| ady_7728 explică (pentru Jipa95):

Multumesc mult :*

4 răspunsuri:
| Alexxxxxx34 a răspuns:

Eu zic sa schimbi placa video si sa mai adaugi 2 sau 3 GB de ram sau instaleaza Windows XP SP3!