| Illuminatus a întrebat:

Am o problema..rulez windows 7 professional pe laptop emachines E550 si mi-am cumparat recent un mouse A4tech K3-23E port USB 2.0 laughing Cand „Bag mufa" se aude acel sunet...stiti voi, se cauta driver,nu se gaseste,se aude urmatorul sunet de Unplugg si gata, mouseul functioneaza pe PC.Mufele din laptop sunt vii.merg perfect.dar nu il citeste. Help? happy

1 răspuns:
| Rafalin a răspuns:

Se poate ca mousul sa nu fie compatibil cu windowsu pe care il ai tu. Am avut si eu o faza de genu asta si cand am citit pe cutia lui era compatibil doar cu windows xp.